لاغری بازوها با لیپوماتیک

اگر از داشتن بازوهای بزرگ و حجیم ناراضی هستید.بدون شک از روش های مختلفی برای کوچک کردن آن استفاده کرده اید .

استفاده از ماساژهای موضعی

تمرینات هوازی برای بازوها

استفاده از دمبل و حرکات ورزشی سنگین

گرفتن رژیم های مختلف برای سوزاندن چربی ها

استفاده از ویبراتورهای مختلف برای کاهش حجم چربی ها

رفتن به سونا ی خشک و ماساژ دادن چربی ها برای تعریق بیشتر

و…. بسیاری راه های دیگر برای لاغری که ممکن است یک یا چند نمونه از آنهارا امتحان کرده باشید ولی در پاسخ چیزی جز پشیمانی و نا امیدی دریافت نکرده باشید .روش های نامبرده هرچند کارآمد و اصولی باشند اما ممکن است از صبرو حوصله ی فرد خارج باشد که ماهها وقت خود را صرف تمرینات سخت و زمان بر کند . البته گفتنی است که ورزش کردن یک امر واجب برای سلامتی است و هر فرد باید روزانه یک ساعت ورزش کردن را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجاند .
امروزه پیشرفت تکنولوژی و رشد جراحی های زیبایی ، ایده آل های ذهنی افراد را به سرعت برآورده و به آنها هدیه میدهد .

لیپوماتیک نیز یکی از روش های نوین در عرصه ی لاغری موضعی است که میتواند بافت های چربی را که سالها انباشته شده اند را بشکند و سپس ان را از بدن تخلیه نماید . در طی جراحی لیپوماتیک بیمار هیچگونه درد و خونریزی نخواهد داشت و بعد از گذشت یک روز میتواند فعالیت های خود را آغاز نماید . لاغری چند سانت از بدن در یک جلسه امکان پذیر است و بیمار به راحتی میتواند یک تا چند سایز از حجم چربی های خود را از دست بدهد . هزینه لیپوماتیک

با این حال رسیدن به یک اندام ایده آل رویا نیست و در صورتی که این کار توسط یک فوق تخصص زیبایی انجام شود ، تجارب و مهارت پزشک در بدست آوردن بهترین نتیجه بی تاثیر نخواهد بود.
منبع: دکتر پرنیا